Підсумкове засідання ШКППС – важливий етап закінчення навчального року у роботі з учнями з ООП. Сьогодні, 22 травня, у Чернівецькому ліцеї №21 відбулося підсумкове засідання, на якому проаналізували досягнення учнів з особливими освітніми потребами, обговорили виклики, з якими стикалися протягом навчального року, ділилися успішними практиками . Працюємо для того, щоб кожна дитина почувалась прийнятою, зрозумілою та успішною. Дякуємо всім, хто поруч у цій важливій справі!








