Хоча вже почалися літні канікули😉, і дітям з чистою совістю можна забути про навчання та відпочити🏖️, але наші 10-класники не такі! 🧑🎓🧑🏫10 червня вони взяли участь у змаганнях з технічних наук, яку організував Харківський політехнічний інститут!💥7 команд ліцеїв...
Літо🌞 – найкраща пора для подорожей🚌. Саме тому треба не втрачати цей час і набиратися нових вражень від поїздок рідним краєм🫶!А батьки та учні 👫👭 6 класу разом з учителями🧑🏫 отримали незабутні враження від поїздки в м. Яремче.А тепер звітуємо😉💥Чудово відпочили...
Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Якщо ви продовжуєте користуватися цим сайтом, ми вважатимемо, що ви ним задоволені.