12 травня відзначається Міжнародний день здоров’я рослин.🌿🌍
З нагоди свята та у межах екологічної просвіти до нашого ліцею завітали фахівці Чернівецької фітосанітарної випробувальної лабораторії Держпродспоживслужби та провели пізнавальні зустрічі для учнів 3-го та 7-го класів.
👩🔬Завідувач відділу визначення посівних якостей насіння та якості зерна (Тивонюк Т.І.) та провідний фахівець лабораторії (Гунчак Т.І.) розповіли про важливість захисту рослин та збереження біорізноманіття, а також продемонстрували колекційні матеріали, щоб привернути увагу до фітосанітарних заходів та ентомології. У матеріалах було висвітлено основні загрози здоров’ю рослин, зокрема вплив шкідників і хвороб на сільське господарство.
🔍Учні з великою цікавістю розглядали колекційні зразки, ставлячи фахівцям безліч запитань про таємниці природи. Інтерактивний формат зустрічі дозволив дітям почуватися справжніми дослідниками та краще зрозуміти, як їхні щоденні дії впливають на екологію рідного краю.
Разом дбаємо про здоров’я рослин — дбаємо про майбутнє! 🍏🇺🇦








