Шановні батьки, учні та вся наша шкільна громадо!🇺🇦
Сьогодні відбувся щорічний звіт директора ліцею Андрія Дмитровича Димашка, в якому він підбив підсумки 2025/2026 навчального року.
📚 Головні досягнення та результати:
- навчання: 11 учнів стали переможцями та призерами олімпіад і конкурсів, багато перемог є в міських творчих конкурсах.
- матеріальна база: завдяки спільним зусиллям відремонтовано та оновлено кабінети, оформлено коридори ліцею.
- події: проведено багато яскравих заходів, благодійних та патріотичних акцій!
Щиро дякуємо нашим учням за старанність, батькам — за підтримку та довіру, а педагогічному колективу — за відданість своїй справі. Попереду багато планів та нових звершень! 💪💙💛
Детально ознайомитися з повною версією звіту можна ознайомитися на офіційному сайті ліцею за посиланням:https://docs.google.com/document/d/1Vgj3Z58F6c6HddEv9igMefjBa3UnviPG/edit?rtpof=true&sd=true&tab=t.0


