Учні 11-Б класу взяли участь у Турнірі з фінансової грамотності 💼📊
Турнір став чудовою можливістю для учнів продемонструвати свої знання, фінансове мислення та навички командної роботи 🤝
Захід є спільним проєктом Управління освіти Чернівецької міської ради та економічного факультету ЧНУ, а його організацією щороку займається кафедра фінансів і кредиту.
Пишаємось нашими учнями та бажаємо нових досягнень! 🚀



